Ostukorv

The Sun "Veidi valjem kui vaikus III" CD

12,99
Artist The Sun
Plaadifirma Crunch Industry
Toode CD
Žanr Pop

Tänasest on saadaval Tanel Padar & The Sun ja sõprade värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Plaadil löövad kaasa Eeva ja Villu Talsi, Laur Joamets, Sepo Seeman, Aleksander Seeman, Karl Erik Taukar, Jalmar Vabarna, Zetod, Aapo Ilves, Jaanus Nõgisto, Tõnu Timm, Jan Uuspõld, Kadri Voorand, Jaan Pehk, Kihnu Virve pereansambel, Genka, Ülo Krigul ning Ivo Linna.

Sel suvel rändas ansambel The Sun mööda Eestit, külastades oma muusikuist sõpru ning TV3 vormis selle lustaka teekonna populaarseks telesaateks “Tanel Padar ja sõbrad”. Et aga seal kõlanud laulud ei jääks varjule telearhiivi, vaid elaks edasi Eesti kodudes, autodes ja raadiotes, otsustas ansambel The Sun talletada sõpradega koos tehtud muusika heliplaadile.

“Suvised kohtumised ning koos musitseerimised kümnes erinevas Eestimaa paigas nii vanade kui uute sõpradega jäävad väga kauaks meelde,” kommenteerib Tanel Padar aasta kõrghetki. Ringreisil osalenud ansambli kitarrist Tarvo Valm lisab, et “saates kõlanud ning hiljem plaadile jõudnud muusika sündis nii Ivo Linna taluõue tuulekohinas kui Kihnu Virve hõrgutiste lõhnalises köögis”.

“Kõik lood, sai salvestatud ilma ühegi eelproovita ning ainsatki neist pole ümber mängitud ega lauldud. Inimeste vahetu siirus ja soojus ning Eestimaa ehedus on kõik kenasti ühele albumile kokku saanud,” rõõmustab bändi bassimees Danel Pandre.

Kogu materjali salvestas ja kohendas Kristo Kotkas, kes kommenteerib tehtut järgmiselt: “Olen küll päris kaua salvestamisega tegelenud, ent antud projekt oli ka minu jaoks uus ja huvitav väljakutse, mil sai väga napi ajaga ning sageli vägagi ekstreemsetes oludes sündinud helisid püüda ning need tervikuks sulatada.”

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessions

Alise Joste - Hardships Are Ships

Camera & edit: Martin Randalu
Recording engineer (mix/master): José Diogo Neves
Produced by Britt Randma.