Ostukorv

Ewert and the Two Dragons “The Hills Behind The Hills" (LP)

15,00
Artist Ewert and The Two Dragons
Toote nimi The Hills Behind The Hills
Toode Vinüülplaat
Plaadifirma Ewert and The Two Dragons
Žanr Rock

Draakonite esikalbum ei ole tavaline debüütalbum. "The Hills Behind The Hills" moodustas muusikutest bändi ning pani aluse ühele edukaimale muusikalisele liidule Eestis viimase paarikümne aasta jooksul.

Enne kui tekkis mõte teha bändi või minna Ewerti abikaasa vanemate suvekodusse Kloogarannal salvestama, käidi lihtsalt koos - joodi veini, arutleti maailma asjade üle ning kuulati muusikat, mida keegi oli just avastanud. See oli inspireeriv aeg. Üsna pea võeti ka pillid kätte ja hakati üksteisele oma ideid ette mängima. Kõik arenes loomulikult sinnamaale, et demode salvestus oli järgmine samm. Tuleb meelde tuletada, et sel hetkel musitseerisid Sundja, Pärnoja ja Kallas veel triona (Ivo Etti liitus sügisel 2009).

Kloogarannas veedeti kokku neli päeva. Selle aja sees jõuti Siim Mäesaluga demosid viimistleda ja salvestada, mõni vanem pala ümber arranžeerida (All Rise) ning jämmi käigus sündisid ka imeilusad lood nagu näiteks Interlude.

Mõneti võib öelda, et "The Hills Behind The Hills" on Draakonite muusika avastamata pärl.

Erki Pärnoja sõnul on ta uhke selle vaibi üle mis albumile talletus: "Tore oli lihtsalt sõpradega looduses olla, koos süüa teha ja pusida muusika kallal. See oli väga loominguline, stressivaba ja inspireeriv aeg. Mäletan, et seal kuulsin esimest korda unes, mida ma hommikul salvestama peaksin. Ärkasingi teistest natuke varem (nagu tavaliselt miskipärast juhtub) ja läksin alla korrusele proovima. Sellest sai balalaika osa loos "Cornered Love". Hiljem olen selliseid asju palju kogenud. Ainult, et unes kõlavad need asjad nii lihtsalt ja loomulikult. Hiljem, päris maailmas, on neid raske kätte saada ja samamoodi kõlama panna nagu unes."

"The Hills Behind The Hills" ilmus CD-l 8. oktoobril 2009. Mais 2010 viis album bändi esimesele tuurile Baltikumi ning juulis 2010 astuti üles juba Positivusel, mille järgselt Soome muusikaajakiri Rumba oli üks esimesi, kes neile panuseid tegi nimetades Draakoneid "festivali parimaks bändiks".

Mais 2016 ilmus "The Hills Behind The Hills" vinüülil. 

A1 The Hills Behind The Hills
A2 Cornered Love
A3 What You Reap Is What You Sow
A4 All Rise
A5 Interlude
B1 I Can See Yer House From Here
B2 Troubled Me
B3 When You Put Your Head Up High
B4 Pastorale

KUULA: DEEZER / SPOTIFY

Vaata lisaks

15,00
Vaata
Artist Ewert and The Two Dragons
Toote nimi Good Man Down
Toode CD
15,00
12,908,90
Vaata
Artist Ewert and The Two Dragons
Toote nimi Hands Around the Moon
Toode CD
12,908,90
20,00
Vaata
Artist Ewert and The Two Dragons
Toote nimi Circles
Toode Vinüülplaat
20,00
16,90
Vaata
Artist Ewert and The Two Dragons
Toote nimi Hands Around the Moon
Toode Vinüülplaat
16,90

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)