Ostukorv

Reigo Ahven Trio ''Remember'' CD

12,009,60
Artist Reigo Ahven Trio
Toote nimi Remember
Toode CD
Signeeritud Jah
Žanr Jazz

TRACKLIST:

1. GALLERY OPEN (Jukkis Uotila)
2. ALL THE THINGS YOU ARE (Jerome Kern/Oscar Hammerstein)
3. SOLAR (Miles Davis)
4. WAYNE (Jukkis Uotila)
 
5. MAIDEN VOYAGE (Herbie Hancock)
6. WHEN THE FLOODS ARE OVER (Peedu Kass)
7. AUTUMN LEAVES (Joseph Kosma/Johnny Mercer)
8. GALLERY CLOSE (Jukkis Uotila)

Särav ja võimekas trummar Reigo Ahven, kelle täpset kätt on hinnanud lugematud eesti koosseisud esitleb lõpuks oma trio debüütalbumit „Remember“. Plaadil kõlab ehe jazziklassika, nõnda nagu see võis kõlada jazzi tippajal aastal 1958. “Soov oli mängida jazzmuusikat nii nagu ta toimis oma ajas – elav, spontaanne, inimlik, kordumatu ja vahetu,” kommenteerib trummar. 

Reigo Ahvena energiavaramu on põhjatu – ta veab juba mitmendat aastat jazziklubi Philly Joe’s, mis pälvis 2016. aastal Jazziedendaja tiitli, inspireerib lapsi ja isegi täiskasvanuid trummidega tutvust tegema ning ta mängib paljudes popp- ja jazzansamblites. “Mind on mõjutanud bändid, kus olen mänginud, nagu 4Tune Quartet, Marjamaa Brothers, John Doe, SPAR, Lenna, Vägilased ja Def Räädu.” Reigo Ahvena jaoks on muusika põhiomadusi protsessi nautimine, teadlikkus, et sa ei pea olema kohal, vaid põnevam on teel olla. Bändi tegemine on Ahvena sõnul nagu pereelu – peale pillimängu sobivuse peab ka muu sobiv olema – austus ja teineteise poole paindumine. 

Trio moodustati viis aastat tagasi, kui Reigo kutsus endaga mängima rahvusvahelise renomeega muusikud, kellega oli ühtne mõistmine – trummar Jukkis Uotila ja basskitarrist-kontrabassisti Peedu Kass. Soome legendaarne trummar ja pedagoog Jukkis Uotila on kõrgelt hinnatud ka pianistina, eriti just jazziklassika stiilse esitajana. Reigo peab teda Euroopa üheks parimaks trummariks. Bassisti jazzitrio Peedu Kass Momentum tuuritab aga aina laialdasemalt välismaal ning kevadisel Jazzkaarel pälvis trio Aasta Jazzansambli tiitli. 

Koosseis:
Reigo Ahven – trummid
Jukkis Uotila – klaver
Peedu Kass – kontrabass

Vaata lisaks

20,0016,00
Vaata
Artist Peedu Kass
Toote nimi Momentum
Toode Vinüülplaat
20,0016,00
12,009,60
Vaata
Artist Peedu Kass
Toote nimi Home
Toode CD
12,009,60
12,009,60
Vaata
Artist Peedu Kass
Toote nimi Armada
Toode CD
12,009,60

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

Anna Kaneelina

What Have I Done For Love

VAATA imeilusat muusikavideot Anna Kaneelina loole "What Have I Done For Love"!