Ostukorv

Miljardid: plaadiesitluskontsert Fotografiskas

29,00
Artist Miljardid
Toote nimi Kontsert
Toode Pilet
Kontsert "Ma luban, et ma muutun" plaadiesitluskontsert
Kuupäev 16.6.2021

NB! Esimesed early-bird piletid on juba läbi müüdud!

Uksed kl 19:00
Kontsert algab kl 20:00

Miljardid esitlevad esmakordselt auhinnatud stuudioalbumit kontserdiga Fotografiskas

16. juunil kl 20:00 esitlevad Miljardid esmakordselt lavalaudadel tänavu EMA galal ”Aasta rockalbumi” auhinna võitnud stuudioalbumit ”Ma luban, et ma muutun”. Piletid on müügil bändi e-poes aadressil www.311.ee/miljardid. Müügile tuleb vaid 200 piletit!

Miljardite teine kauamängiv ”Ma luban, et ma muutun” ilmus 18. novembril ning see valiti 2020. aasta parimate albumite sekka nii Eesti Ekspressi kui ka ERR-i kultuuriportaali poolt. Nende uuelt albumilt pärinev singel ”Savi” kandideeris ka Raadio Elmari ”aasta laulu” auhinnale. Miljardite viimane raadiosingel ”Sisemine samurai” oli aprillis Raadio 2 eetris enimmängituim kodumaine lugu.

Marten Kuningas:

”Mul on hea meel, et viimaks saame uut plaati fännidele laivis mängida. Tervele "Ma luban, et ma muutun" protsessile on ju endiselt punkt panemata. Hakkasime plaati ette valmistama juba sügisel 2018. Valmis saime kaks aastat hiljem, täpselt ajaks, mil kõik läks pausile. Eks metamorfoos võibki olla pikk ja käänuline, aga nüüd on aeg küps viimaseks etapiks: esinemine inimestele, rokkimine laval! Alles nüüd saame koostöös kuulajatega endast muusika vabaks mängida. Ootan põnevusega neid kohtumisi prooviruumis ning kontsertidel.”.

Eesti Päevaleht kirjutas: ”Miljardid on Eesti üks kõvemaid bände. Ja mitte ainult sellepärast, et seal on koos ühed riigi parimad pillimehed ja laulja. Nad on julgelt astunud sammu tundmatusse – kaugemale soojast, turvalisest pesast, kus oleks padjahunnikus saanud mõnusalt samasuguseid viisijuppe tinistada ja ümiseda. Uue albumiga muusikaliselt üllatad suudavad ainult päriselt head pundid.”

Eesti Ekspress: ”Marteni tekstid kõlavad endiselt nagu käsitöö-luule. Mitte suvalised vaimukad riimid, vaid poeesiasse vormitud vaatlused.”

Müürileht: ”Eksistentsiaalseid küsimusi arutatakse (albumil) nii enese kui ka ühiskonna tasandil, minemata seejuures patroniseerivalt noomivaks, piinlikuks või labaseks. Lisaks maitsekalt vormitud sõnumitele on tasemel ka muusikakirjutamine. Nelja miljardi kollektiivselt loodud helipilt on ärev ja rahutum kui varem ning elemente on toodud mitmelt eri rindelt.”

Savi https://www.youtube.com/watch?v=K_j--3q44js
P.S.O. https://www.youtube.com/watch?v=4YltnRactfY
Sisemine Samurai https://www.youtube.com/watch?v=cT_hcvX6_6c
Savi (live at EMA) https://www.youtube.com/watch?v=bfWn8k9WCUY

Vaata lisaks

23,90
Vaata
Artist Miljardid
Toote nimi Ma luban, et ma muutun
Toode Vinüülplaat
23,90
13,90
Vaata
Artist Miljardid
Toote nimi Ma luban, et ma muutun
Toode CD
13,90

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

Anett

Never Want to Leave

Anetti uus album "Morning After" nüüd müügil!