Ostukorv

Curly Strings ja sõbrad - "Lastele" (Laulu - ja värvimisraamat CD plaadiga)

19,00
Artist Curly Strings ja sõbrad
Toote nimi Laulu - ja värvimisraamat koos CD - plaadiga
Toode Raamat

Muusikast

Curly Strings ja sõbrad album "Lastele" on lustakas plaat, millel saavad kokku suurepärased Eesti muusikud, kes on ühtlasi ka lapsevanemad. Igaüks neist tõi endaga kaasa ühe loo, mida nad oma võsukestele on laulnud või hoopis nendega koos loonud. Curlyd seadsid need oma bändi helipilti ning ühises esituses kuulebki sellel 12st loost koosneval albumil nii uut loomingut kui vanu klassikuid.

Muusikaliselt löövad lisaks Curly Stringsile kaasa Ivo Linna, Robert Linna, Mari Jürjens, Lenna Kuurmaa, Mari Kalkun, Ewert and The Two Dragons, Liisi Koikson, Jalmar Vabarna, Marge Niller, Adeele Jaago ning Tartu Laulupesa laulustuudio.
 
Lisaks CD-plaadile on laulu- ja värvimisraamatus kõikide palade saamislood, laulusõnad, noodid ning vahvad illustratsioonid laulude esitajatest ja seal leiduvatest tegelastest, mida saab oma fantaasia järgi kaunistada.

Albumi heategevuslik pool

Albumi kogu müügitulu annetatakse MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. Annetus aitab MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammil ellu viia tegevusi lähedase kaotanud lastega perede toetuseks. Leinas laste märkamise kaudu saab lapse pere võimaluse abiks, et oma kaotusega paremini toime tulla. Selleks korraldab kriisiprogramm laste ja noorte leinatoetuslaagreid, viib läbi individuaalseid leinanõustamisi ja grupitöid lastele ning nende lähedastele. Programm on pakkunud lastele, noortele ja peredele toetust järjepidevalt juba 25 aastat. Esimene leinatoetuslaager toimus 1995. aasta suvel. Tänaseks on lastelaagrites osalenud rohkem kui 1000 last ja noort. Koos individuaalse toetusega on see abi saanud inimeste arv palju-palju suurem.

Teie toetus aitab MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammil ellu viia oma tegevusi ja levitada oma sõnumit. Laste ja Noorte Kriisiprogramm aitab ja toetab. Aitäh, kui aitad toetada!
https://www.lastekriis.ee
 
 

Vaata lisaks

15,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Pidu meis eneses
Toode CD
15,00
16,90
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Pidu meis eneses
Toode CD
Signeeritud Jah
16,90
26,9520,21
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Pidu ja rahu meis eneses
Toode CD
26,9520,21
13,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Üle ilma
Toode CD
Signeeritud Jah
13,00
8,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Elumäng
Toode CD
8,00
16,90
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Rahu meis eneses
Toode CD
Signeeritud Jah
16,90

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)