Ostukorv

Curly Strings ja sõbrad - "Lastele" (digitaalne album)

12,00
Artist Curly Strings ja sõbrad
Toote nimi Lastele
Toode Digitaalne album
Žanr Muu

Muusikast

Curly Strings ja sõbrad album "Lastele" on lustakas plaat, millel saavad kokku suurepärased Eesti muusikud, kes on ühtlasi ka lapsevanemad. Igaüks neist tõi endaga kaasa ühe loo, mida nad oma võsukestele on laulnud või hoopis nendega koos loonud. Curlyd seadsid need oma bändi helipilti ning ühises esituses kuulebki sellel 12st loost koosneval albumil nii uut loomingut kui vanu klassikuid.

Muusikaliselt löövad lisaks Curly Stringsile kaasa Ivo Linna, Robert Linna, Mari Jürjens, Lenna Kuurmaa, Mari Kalkun, Ewert and The Two Dragons, Liisi Koikson, Jalmar Vabarna, Marge Niller, Adeele Jaago ning Tartu Laulupesa laulustuudio.
 
Albumi digitaalne versioon sisaldab allalaadimislinki kõigi 12 muusikapala MP3 ja WAV failidele. "Lastele" albumi füüsiline versioon sisaldab aga lisaks füüsilisele CD-plaadile veel ka laulu- ja värvimisraamatut, millest leiab kõikide palade saamisloo, laulusõnad, noodid ning vahvad illustratsioonid.

Albumi heategevuslik pool

Albumi kogu müügitulu annetatakse MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. Annetus aitab MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammil ellu viia tegevusi lähedase kaotanud lastega perede toetuseks. Leinas laste märkamise kaudu saab lapse pere võimaluse abiks, et oma kaotusega paremini toime tulla. Selleks korraldab kriisiprogramm laste ja noorte leinatoetuslaagreid, viib läbi individuaalseid leinanõustamisi ja grupitöid lastele ning nende lähedastele. Programm on pakkunud lastele, noortele ja peredele toetust järjepidevalt juba 25 aastat. Esimene leinatoetuslaager toimus 1995. aasta suvel. Tänaseks on lastelaagrites osalenud rohkem kui 1000 last ja noort. Koos individuaalse toetusega on see abi saanud inimeste arv palju-palju suurem.

Teie toetus aitab MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammil ellu viia oma tegevusi ja levitada oma sõnumit. Laste ja Noorte Kriisiprogramm aitab ja toetab. Aitäh, kui aitad toetada!
 
 

Vaata lisaks

11,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Üle Ilma
Toode CD
11,00
14,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Sümfooniline Curly Strings
Toode CD
Signeeritud Jah
14,00
12,00
Vaata
Artist Curly Strings
Toote nimi Hoolima
Toode CD
12,00

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)