Ostukorv

Frankie Animal "The Backbeat" CD

10,008,00
Artist Frankie Animal
Toote nimi The Backbeat
Toode CD
Plaadifirma Self released
Žanr Rock

"See on hipsterbluus. Üsna levinud andam maailma muusikapildis, aga nii palju kui minu aju kuulsaid hipster­bluusbände meenutada suudab, näikse Frankie Animal suurtest sugulastest lugude ülesehituselt ja hoiakult mitmekesisem ning kõlade otsimiselt fantaasiarikkam ja iseloomult mahlakam olevat. See ei ole otsekohene bluusiarmastus, veel vähem midagi õpikust kopeeritut." (Siim Nestor, Eesti Ekspress)

"Marie Vaigla vokaal lendab seinast seina, olles ühel hetkel habras kui Karen O sooloprojektid ning järgmisel hetkel karjudes-möllates The Killsi juhtfiguuri Alison Mossharti moodi. Kiitust väärivad ka kitarripartiid - Jonas Kaarnamets on üks uue aja andekamaid Eesti kitarriste, kes jääb kõrva. Kuulake kasvõi seda, kuidas kitarr venib loos "The Backbeat" - see on nagu suur staadionirokk. Nende muusika kõlab tõepoolest ootamatult suurelt - isegi albumi lõpupoole tulevad ballaadid ("Lady of the Light", "3 Years") on säravad ning pigem südamlikult valusad kui teeseldud ja külmad. Emotsionaalsusest ei tule sel plaadil seega kindlasti puudu - asi, mis noores rokkmuusikas on suureks erandiks, sest macho-poos ja "ma-olen-nii-lahe" imago lihtsalt varjavad selle ära. Frankie Animal on sellest täielikult lahti saanud." (Kaspar Viilup, ERR)

“Idee anda meie esimene kauamängiv ka vinüülil välja oli meil juba kohe alguses. Kuna see on veidi aeganõudvam protsess, siis otsustasime, et jätame CD ja vinüüli ilmumise vahele väikese hingetõmbepausi,” räägib bändi solist Marie Vaigla. “Kui võimalus on, siis kuulan muusikat enne tõesti vinüülilt kui näiteks arvutist. Minu jaoks on muusikas kohe teistsugune “elu” ja ehedus, kui see kõlab plaadilt.”
“Oleme saanud “The Backbeati” nüüd justkui kõrvaltvaatajatena analüüsida, värske peaga kuulata ning palju esitada. Kriitikutelt saime üllatavalt positiivset tagasisidet, samamoodi paljudelt teistelt muusikutelt ja sõpradelt. Nüüd on justkui vundament loodud ja siit on hea edasi liikuda,” lisab Marie.

Tracklist:

1. Golden One
2. Kiss Me On The Spine
3. Kickdrum Kickdrum!
4. The China Song
5. The Pipers 
6. She-Lion
7. Sticks (Don't Let Me Doubt You) 
8. Lady Of The Light 
9. 3 Years
10. The Backbeat

 

Vaata lisaks

15,90
Vaata
Artist The Boondocks
Toote nimi Soup Can Pop Band
Toode CD
Signeeritud Jah
15,90
5,004,00
Vaata
Artist Frankie Animal
Toote nimi Obsession
Toode CD
5,004,00

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)