Ostukorv

Trump Conception ''One''

12,00
Artist Trump Conception
Toote nimi One
Toode CD
Plaadifirma Self released
Žanr Jazz

Trump Conception on Janno Trumpi loomingut esitav jazzi, funki ja maailmamuusika piirimail mängiv 10-liikmeline gruuviorkester. Bänd tuli kokku 2015.a kevadel ning täpselt aasta aega hiljem valmis nende debüütalbum "One", mida esitleti lisaks Tartu Genialistide Klubile ka Tallinnas, Von Krahli laval. Nüüdseks on möödunud veel üks aasta ning bänd on kõikide kuulajate rõõmuks valmis andma samas kohas uue kontserdi, kuid seekord juba suures osas täiesti uue loominguga. Juuni alguses asub Trump Conception salvestama oma teist albumit ja sellest võib maitse suhu saada juba antud õhtul.

"Ei juhtu just sagedasti, et Eesti muusikud astuvad mustade muusikute pärusmaale ja vannuvad truudust gruuvile. Trump Conception, eesotsas bassist Janno Trumbiga, on seda teinud ja tulemuseks on enneolematul tasemel kőlav orkestreeritud RnB ja tipptasemel groove. Jazz-esteetikat toovad sellesse muusikasse komponeeritus ning vabaimprovisatsioon."  (Hedvig Hanson, ERR, 10/10, Loe SIIT)

"Trump Conceptioni jazz-funk ja fusion on aga väga paeluvad ja muusikaliste “sündmuste” poolest rikkad. Kõrva jäävad huvitavad puhkpilliseaded, sütitavad soolod ja rütmigrupi eksaktne, ergas koosmäng. On kuulda, et palju on pööratud ka tähelepanu produktsioonivõtetele ja põnevate sound’ide otsimisele." (Joosep Sang, ajakiri Muusika, loe SIIT)

Tracklist:
1. Lugu Nr 5
2. Torumees
3. Rhythm or Blues?
4. Lonkab
5. Läänemere Ained
6. Science Funktion
7. Moment
8. Fiesta Escandinava

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

Anna Kaneelina

What Have I Done For Love

VAATA imeilusat muusikavideot Anna Kaneelina loole "What Have I Done For Love"!