Ostukorv

Tanel Padar "Sinu aeg" (LP)

24,90
Artist Tanel Padar
Toote nimi Sinu Aeg
Toode Vinüülplaat
Signeeritud Jah
Plaadifirma Padar Productions
Žanr Pop

Tanel Padar jagab isiklikke hetki uuel soololugude kogumikul “Sinu aeg”

Tanel Padar andis välja kogumiku pealkirjaga “Sinu aeg”, millelt kuulaja leiab 11 viimaste aastate jooksul ilmunud soolopala.

Tanel Padar on tänaseks üle kolme aasta tegutsenud sooloartistina ning nüüd on võimalus kuulata selle aja jooksul ilmunud hitte kompaktselt ühel plaadil. Soolokarjäärile andis 2017. aasta kevadel võimsa avapaugu hittsingel “Parem veelgi” ning järgnesid mitmed tänaseks tuntud ja Eesti raadiojaamades palju mängitud lood nagu näiteks “Tartust Pariis”, “Maagia”, “Soovin head”, “Sinu aeg” ning värskeim, sel suvel koostöös Lennaga ilmunud singel “Uues valguses”. Kõik need lood on loomulikult kogumikul olemas.

"Album "Sinu aeg" sisaldab viimase kolme aasta jooksul salvestatud lugusid, millest enamus on ilmunud ka singlitena. Olen juba aegu tagasi olnud seda meelt, et albumite salvestamine on mineviku teema, aga tore on ikkagi mingi periood ühtse tervikuna kokku võtta," räägib Tanel. “Kuna need aastad on olnud väga emotsionaalsed ja täis isiklikke sündmusi, on sellel albumil minu isiklikku elu oluliselt rohkem kui varasematel.”


A

1. Tartust Pariis  3:40
2. Teineteisele (Raadioversioon)  3:52
3. Tükike taevast  4:04
4. Lootusetus 2.0  4:01
5. Parem veelgi  3:33

B

1. Sinu aeg  3:41
2. Hingame uuesti  3:24
3. Maagia  3:08
4. Soovin head  3:15
5. Veel ja veel  4:10

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)