Ostukorv

Frankie Animal "Party Alone" (MC)

10,00
Artist Frankie Animal
Toote nimi Party Alone
Toode Kassett
Plaadifirma Made In Baltics
Žanr Alternatiiv

Tänavu oma 10. tegevusaastat tähistav Eesti indie-pop lipulaev FRANKIE ANIMAL avaldas 18. veebruaril oma teise kauamängiva ”Party Alone”, mis ilmus lisaks tava-versioonile ka linstrumentaalalbumi, lüürikavideote ning kommenteeritud väljaandena.

Hoolimata sellest, et kogumiku pealkiri on sobiv kokkuvõte viimaste aastate meeleolust ja realismist, mille raames muusika sai salvestatud, on tegemist siiski üdini positiivse ja tulevikku vaatava teosega, mis jõuab kuulajateni neljal erineval moel.

”Party Alone” ei ole üheski mõttes tavaline album. Antud materjali esimene singel ”Playful» jõudis kuulajateni juba suvel 2019 ning on tänaseks kujunenud Spotifys ja raadiotes bändi kõige popimaks looks. Eelmisel aastal avaldatud topeltsingel ”Peaches / Honey” kogus endale poolehoidjaid ka rahvusvaheliselt, jõudes mitmete tunnustatud muusikaväljaannete nagu näiteks Highclouds ja Cool Hunting veergudele.

Uus album jõuab kuulajateni läbi mitme erineva perspektiivi - esiteks lüürikavideotest koosneva visuaalse playlisti, instrumentaalversiooni ja lisaks ka kommenteeritud väljaandena. 

Lisaks digitaalsetele kanalitele, ilmub album ka esmakordselt Frankie Animali ajaloos kassettil.

KUULA albumit
VAATA lüürikavideosidLiitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessioon

Miljardid - Allan (live)