Ostukorv

Leslie Da Bass "Koridorid" CD

13,9912,99
Artist Leslie Da Bass
Toote nimi Koridorid
Toode CD
Plaadifirma Universal
Žanr Muu

23. märtsil 2018 nägi plaadimängijavalgust Leslie Da Bass'i uus sooloalbum Koridorid. See on Leslie 6. kauamängiv ja ühtlasi esimene, kus lööb kaasa hulk erinevaid naisartiste.
"Proovin leida alati mingi uue teema ja sellist, valdavalt naiste koostööplaati, mul veel pole," kinnitas Leslie. Naine on ka teema, mis on albumil läbiv enamus lugudes. "Naised on praegu tugevalt pildil" rõhutab ta. Nii lennutati albumi tarvis Taanist kohale fantastiline Maria Faust, kes hullutab mitmes loos oma saksofoni. Laulavad Evelin "Elastiknaine" Võigemast ja Marilin Kongo skandaalses singliloos Naine. Lisaks teeb kauamängival häält Hannaliisa Uusma, kes on Leslie muusikaline hingesugulane juba üle 10 aasta legendaarse HU? projekti nime all. Samuti on külalisena kuulda albumil laulmas Reilika Saksi nimelist hõbehäält. Albumil on kaasategevad veel mitmed mixijad ja teisikute trummar Rasmus Merivoo.

Leslie Da Bass aka Leslie Laasner on mitmekordselt Eesti Muusikaauhindadel pärjatud elektroonika- ja pop- artist. Mitmekordne Aasta Elektroonikaartist ja Meesartist. Parima pop-plaadi, hittloo ja uustulija tiitlivõitja. Ta on kirjutanud ja väljastanud erinevate koosseisudega ja sooloartistina ligi 20 täispika albumi jagu muusikat. Tema hingekirjas on ka paar suuremat skandaali, mis seotud lugudega “Depressiivsed Eesti väikelinnad” ja hiljutine tuumaplahvatus – “Naine.”

Album on digikanalitest kättesaadav alates 03. aprillist ning vinüül ilmus 27. aprillil.

1. Koridorid​​​
2. Taevas tahab nutta
3. Armastus on pime
4. Tühjad toad ja meie
5. Viimnepäev​​
6. Valge klaver ​​
7. Naine
8. Kätlinil ei ole täna tuju
9. Siis on suvi
10. 22
11. Ära ​​
12. Mõistuse hääl

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga ning saad teavituse uue kauba kohta enne teisi oma postkasti.

311.ee Sessions

Alise Joste - Hardships Are Ships

Camera & edit: Martin Randalu
Recording engineer (mix/master): José Diogo Neves
Produced by Britt Randma.